ПРО НАС

ekoizol.com.ua

Утеплювач піноізол і його властивості

Крім хорошої ціни і чудових показників по теплопровідності даний утеплювач має ряд інших корисних властивостей, наприклад :

Горіння

Він не підтримує горіння, а при дії високої температури він не виділяє шкідливих продуктів горіння.

Термін служби

Експлуатаційні характеристики піноізолу дозволяють даному утеплювачу забезпечити термін служби близько 40 років навіть при значному коливанні температур.

Шум

Застосування даного теплоізоляційного матеріалу при утепленні стін зсередини, дозволяє дуже істотно знизити шум в будинках і коттежах розташованих неподалік від автомагістралей і і жвавих доріг.

Екологічно чистий матеріал

Це повністю екологічно чистий матеріал, не схильний до впливу агресивних засобів і мікроорганізмів

Малюнок – Рідкий пінопласт піноізол під час заливки в стіну будинку

ГАЛЕРЕЯ

Наші виконані роботи

193954783_154310213394701_2108417442836772473_n

Утеплюючи свій будинок рідким пінопластом пеноизол – ви економите гроші

Один раз , виконавши утеплення будинку зсередини якісним теплоізоляційним матеріалом – ви економите рік за роком в опалювальний сезон значні кошти. Найбільш доцільно і економічно вигідно виробляти заливку даного утеплювача безпосередньо на об’єкті , будівельному майданчику неподалік від вашого будинку , коттежа або дачі.  
При такому підході виходить монолітний теплоізоляційний шар рідкого пінопласту піноізолу , який через відсутність стикувальних швів значно знижує тепло втрати – дозволяючи досягти чудових результатів з утеплення стін , покрівлі та підлоги будь-якого будинку . Разом з тим при утепленні рідким пінопластом на місці досягається чимала економія на транспортних витратах .

За статистикою в утеплених рідким пінопластом будинках , котеджах витрати на опалення знижуються в два з гаком рази. При цьому вартість всіх робіт з утеплення покриваються менш ніж за два опалювальних сезони за рахунок зниження витрат на опалення. Приміром , якщо в будинку або котеджі вироблялося повне утеплення всіх стін а так само покрівлі та підлоги то взимку при температурі за вікном мінус тридцять достатньо лише короткочасно опалити приміщення для того що б стінами прогрілися і температура зберігалася протягом восьми -десяти годин.